Jesteśmy Waszą policją. Razem tworzymy bezpieczne województwo

Nowy Komendant Miejski Policji w Kielcach

2009-07-30, KWP

Dzisiaj o godzinie 12.00 w sali narad Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Wesołej odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach podinsp. Roberta Szydło.

W uroczystości wzięli udział: kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, komendanci kieleckich komisariatów. Obecni byli także zaproszeni goście m.in., przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa i innych zaprzyjaźnionych służb mundurowych.

Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach mł. insp. Mirosław Schossler przywitał komendanta miejskiego oraz przedstawił przebieg jego dotychczasowej służby.

Podinspektor Robert Szydło pracę w policji rozpoczął w 1988 roku. To wyśmienity fachowiec. W ciągu 21-letniej służby pełnił wiele funkcji. Był naczelnikiem sekcji kryminalnej komendy miejskiej w Krakowie, jej rzecznikiem, a także komendantem III Komisariatu Policji w Krakowie. Później pracował w Centralnym Biurze Śledczym w Warszawie. Do kwietnia 2008 roku był szefem zakopiańskiej policji, a w maju 2008 roku objął funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. Od dzisiaj jest szefem kieleckich policjantów.

opr. E.J.

powrót
Modyfikowano: 2009-07-30 14:15
X