„Ziołowe przetwory” - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Ziołowe przetwory”

Data publikacji 23.04.2018

Kryminalni z Komisariatu Policji I w Kielcach zatrzymali w piątkowe popołudnie 21- latka. Mężczyzna w swoim mieszkaniu, w szklanych słoikach przechowywał susz roślinny, wstępnie określony jako marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 150 gramów tego narkotyku. Młody kielczanin odpowie przed sądem, a grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Kielcach jakiś czas temu zainteresowali się 21- letnim mieszkańcem dzielnicy Sieje. Mieli bowiem podejrzenia, że młody kielczanin ma związek z narkotykowym procederem. W piątkowe popołudnie mundurowi złożyli wizytę w mieszkaniu mężczyzny, aby sprawdzić swoje przypuszczenia. Okazały się one niezwykle trafne. W trakcie przeszukania kryminalni ujawnili dwa słoiki, wypełnione suszem roślinnym. Łącznie w szklanych naczyniach ukryte było 148 gramów marihuany. 21- latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat więzienia.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

  • zabezpieczony susz
  • zabezpieczony susz