Bezpieczne wakacje- kontrola autokarów - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje- kontrola autokarów

Data publikacji 21.06.2018

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, prowadzą kontrolę autokarów, którymi dzieci i młodzież wybierają się na letni wypoczynek. Przypominamy, że punkt kontroli autokarów znajduje się na parkingu przy Stadionie na ul. Ściegiennego 8 w Kielcach, w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Sp. Z o.o. w Kielcach ul. Jagiellońska 92 oraz Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ul. Szajnowicza Iwanowa 21 w Kielcach.

Przypominamy, że punkt kontroli autokarów działa do 15 lipca w godzinach 6:00-10:00 przez 7 dni w tygodniu, na parkingu przy stadionie na ul. Ściegiennego w Kielcach. Nieodpłatne badanie stanu technicznego autokarów wyjeżdżających z dziećmi i młodzieżą w ramach letniego wypoczynku, można dokonać również w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Sp. z o.o. w Kielcach na ul. Jagiellońskiej 92, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 21:00, a w soboty 7:00 – 14:00 do końca wakacji oraz Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ul. Szajnowicza Iwanowa 21 w Kielcach.

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, zadbajmy aby autokar został poddany kontroli. Takie sprawdzenie autokaru pozwoli na wyeliminowanie pojazdów, których stan techniczny jest naganny i zwiększy poczucie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Opr. MP

Źródło: KMP  w Kielcach