Kieleccy policjanci na podium turnieju piłkarskiego

Data publikacji 17.04.2019

W miniony weekend w Masłowie i Mąchocicach został rozegrany XIX turniej piłkarski o puchar Starosty Kieleckiego. Do zawodów przystąpiło łącznie 20 drużyn, a wśród nich reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Nasi policjanci w całym turnieju zaprezentowali się znakomicie, zajmując ostatecznie II miejsce.

Ponad 200 zawodników stanęło w miniony weekend do rywalizacji w XIX Halowych Mistrzostwach Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego. Łącznie 20 drużyn, podzielonych na 4 grupy rywalizowało o zajęcie jak najwyższego miejsca. W zmaganiach wzięli udział także policjanci z kieleckiej komendy miejskiej. Nasi zawodnicy dotarli aż do rozgrywek finałowych, gdzie dopiero po rzutach karnych ulegli drużynie z gminy Daleszyce. III miejsce przypadło samorządowcom z Bielin.

Oprócz doskonałej gry zespołowej, która dała możliwość występu w finale, kieleccy policjanci wyróżniali się także indywidualnie. Królem strzelców całego turnieju został st. post. Albert Zajęcki, który na co dzień pełni służbę w Sztabie Policji. Starosta Kielecki Mirosław Gębski wręczył także pamiątkowy puchar za zajęcie II miejsca w całej rywalizacji na ręce kapitana naszej drużyny.